Informacii
Адреса:
Бул. „Метрополит Теодосиј Гологанов“ 54/2
Скопје
Македонија
1000
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+38923222595
Факс:
+389
Мобилен:
+389
Испрати е-порака
(по желба)